Terug naar Laatste nieuws SOB

2023-10-06 - In de media; onze Studebaker

Gepubliceerd op:
2023-10-06 - In de media; onze Studebaker

Het blad Eén-Eén-Twee is begin oktober uitgekomen, hierin staat een zeer leuk artikel over de Studebaker brandweerauto. 

Zoals bekend heeft het korps Winschoten twee maal een Studebaker aangeschaft, ééntje is nu in eigendom van onze stichting. Het artikel is geschreven door de Veendammer Wim Schuitema, een zeer bekend gezicht binnen de brandweer in Noord Nederland. 

Het betreffende blad komt zes maal per jaar uit en bevat veel informatie en voornamelijk kleurenfoto's, bent u nieuwsgierig?  Kijk eens op hun site of wordt direct lid van de vereniging VBB, zij geven dit blad uit.

2023-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics

2023-11-26 - Oldtimerbeurs Eelde Classics

Ook dit jaar waren wij present op de oldtimerbeurs Eelde Classics in het Flowerdome te Eelde. 
 
2023-11-18 - Intocht Sinterklaas te Veendam

2023-11-18 - Intocht Sinterklaas te Veendam

Zaterdag 18 november kwam Sinterklaas weer in Nederland, onze stichting heeft in Veendam geassisteerd bij de intocht